Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Balneário Camboriú te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach Balneário Camboriú, gelegen op 2 km van het Parque Unipraias Camboriu en binnen 25 minuten loopafstand van de Balneário Shopping. Het 70 m² grote appartement kan tot 5 huisvesten.
Het Cristo Luz monument ligt binnen zo'n dan 10 minuten rijden van dit appartement.
Deze accommodatie biedt 1 badkamer. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.
Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Praia Camboriu1,4 km
- Bus Station2,2 km
- Strand Praia dos Amores1,3 km
- Unipraias Park1,3 km
- cristo luz2,4 km
- Laranjeiras Beach3,5 km
- Camboriu Football Stadium3,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Conciërgebalie
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach.
Gasten van Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Parque Unipraias Camboriu, binnen 25 minuten te voet vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Cristo Luz monument (2 km) en de Balneário Shopping (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach?
Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Comfortable Apartment 50 Meters From The Beach. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 70 vierkante meter.